EIF Türkiye Madencilik Kongresi ve Fuarı’nın ilki Ankara’da düzenlenecek. Kongre, 11-13 Ekim 2023 tarihleri arasında ANKARA ATO CONGRESIUM fuar alanında gerçekleştirilecek. 

Madencilik sektöründe önemli bir konumda olan Türkiye, bu kongrede madencilik alanındaki gelişme ve yenilikleri bir araya gelerek değerlendirecek. Kongre ve fuarda sektörün profesyonelleri, şirketler, araştırmacılar ve akademisyenler bilgi ve deneyimlerini aktarabilecekken etkinlik boyunca madencilik sektöründeki son gelişmeler ve teknolojik yeniliklerin keşfedileceği birçok oturum ve sunum yer alacak. Bunların yanında, sektörün önde gelen şirketlerinin ürün ve hizmetlerinin sergilendiği geniş bir fuar alanı da ziyaretçilerini bekleyecek. 

Ziyaretçiler, EIF Türkiye Madencilik Kongre ve Fuarı kapsamında sektördeki son gelişmelerden haberdar olmanın yanı sıra yeni iş bağlantıları kurma ve yeni iş imkanlarını keşfetme şansına da sahip olacaklar. Bu büyük organizasyon sektörü tanıma, keşfetme ve network oluşturma konusunda pek çok imkan sağlayacak. 

Kongre ve fuara katılmak için kaydolmak ve daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.turkiyemadenfuari.com/

 “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır.”  

https://www.madencilikturkiye.com